Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Çöz Gönder Nedir?

 Çöz Gönder uygulaması tamamen öğrencilere yardım etmeyi hedefleyen ve öğrencilere fayda sağlamak amacıyla kurulmuş olan bir uygulamadır. Alanında uzman eğitmenler, öğrencilerin sorularına en kısa süre içerisinde cevaplar. 

Çöz Gönder Nasıl Kullanılır?

Uygulama cep telefonuna indirilerek çalışmaktadır. Ücretsiz bir şekilde telefona indirildikten sonra öğrenciler yapamadıkları veya emin olamadıkları soruların fotoğrafını çekerler. Daha sonra çekilen fotoğraf uygulama ekranına yüklenir.

Çöz Gönder Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Çöz Gönder uygulamasını; ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri kullanabilir. Aynı zamanda YKS ve KPSS için hazırlanan öğrenciler de uygulamayı kullanabilir.

Çöz Gönder Ücretli mi?

Öğrencilerin takıldığı soruda vaktini boşa harcamadan kısa süre içinde uygun fiyat ile öğrenebilmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak günlük verilen ücretsiz haklar ile de sorularınızı sorabilirsiniz.

Çöz Gönder'de Soruları Kim Cevaplıyor?

 Çöz Gönder bünyesinde bulunan yetkin eğitmenlerimiz tarafından sorularınız cevaplanır.

Nasıl Satın Alabilirim?
1- Kredi Kartı: Dilediğin kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çok aylık paketlerimizde taksit imkanından faydalanabilirsin.
 
2- Banka Kartı / Sanal Kart: Ödeme ekranında “3D secure ile ödemek istiyorum” seçeneğini işaretleyip ödeme işlemine devam edebilirsin.
 
3- Havale: info@cozgonder.site adresine istediğin paketi mail atarak satın alma işlemi yapablirsin.
Paketim Otomatik Yenileniyor mu?

Paketlerimiz her ay otomatik olarak yenilenir. Bir daha yenilenmemesi için dilediğin zaman

Sınırsız Paketler Gerçekten Sınırsız mı?

Evet, sınırsız. Hiç bir sınır olmadan dilediğince sorularını sorabilirsin.